وبینار_آموزشی

ویدیو: برای ویرایش آسان فیلم‌های آموزشی، بسترهای آن‌لاین 123APPS و Clideo را بشناسید!

۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ،۰۶:۵۰:۰۷ +۰۰:۰۰

در چهل و ششمین وبینار طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به چگونگی ویرایش آسان فیلم‌های آموزشی اشاره شده است. بسترهاي آنلاين Clideo و 123APPS امكاناتي از جمله درج زيرنويس، برش، چرخاندن، و افزودن موزيك را در اختيار معلمان و دانش آموزان قرار مي دهند. همچنين، كاربر مي تواند بخش هاي مشخصي از يك يا چند ويديو را جدا نموده و به صورت يكپارچه به هم متصل كند. اساساً، ويدئوهاي آموزشي يك منبع غني براي آموزش و يادگيري هستند كه مهارت ويرايش آن ها براي معلمان و دانش آموزان ضرورت دارد. از اين طريق مي توانند فيلم هاي آموزشي

ویدیو: برای ویرایش آسان فیلم‌های آموزشی، بسترهای آن‌لاین 123APPS و Clideo را بشناسید!۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ،۰۶:۵۰:۰۷ +۰۰:۰۰

ویدیو: طراحی فلش‌کارت‌های آموزشی با نرم‌افزار Canva

۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ،۰۶:۵۰:۰۴ +۰۰:۰۰

در چهل و چهارمین وبینار طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به چگونگی طراحی فلش‌کارت‌های آموزشی با نرم‌افزار Canva پرداخته شده است. نرم افزار كانوا، يك ابزار طراحي گرافيكي براي تهيه محتواي آموزشي و تكاليف است. مهم تر آنكه، مي توان فلش كارت هاي آموزشيِ ديجيتال و فيزيكي را از طريق كانوا طراحي نمود. فلش كارت ها در عين سادگي، ابزار فوق العاده اي براي يادگيري موضوعاتي از جمله فرمول هاي رياضي، عناصر شيمي، و زبان انگليسي هستند.

ویدیو: طراحی فلش‌کارت‌های آموزشی با نرم‌افزار Canva۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ،۰۶:۵۰:۰۴ +۰۰:۰۰

ویدیو: جست‌وجوی صحیح و اصولی در گوگل

۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ،۰۵:۴۷:۵۲ +۰۰:۰۰

در چهل و سومین وبینار طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به جست‌وجوی صحیح و اصولی در گوگل اشاره شده است. گوگل قدرتمندترين موتور جست و جو در دنياست كه با آموختن اصول و فنونِ جست و جوي صحيح، ميتوان به نتايج بهتري دست يافت. از اين طريق ميتوان ضمن صرفه جويي در زمان، نتايج دقيق تر و مرتبط تري را بدست آورد. در این وبینار به بخشی از اصول و مهارتهای استفاده از این موتور جستجو پرداخته شده است.

ویدیو: جست‌وجوی صحیح و اصولی در گوگل۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ،۰۵:۴۷:۵۲ +۰۰:۰۰

ویدیو: معرفی و مقایسه انواع نرم‌افزارهای آزمون‌ساز

۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ،۰۵:۴۷:۴۹ +۰۰:۰۰

در چهل و یکمین وبینار طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به معرفی و مقایسه انواع نرم‌افزارهای آزمون‌ساز اشاره شده است.آزمون يكي از بخش هاي اصلي برنامه درسي است كه در حالت مجازي، اصول و ابزارهاي خاص خود را دارد. در اين وبينار، ضمن معرفي و مقايسه انواع نرم افزارهاي آزمون ساز، نكات قابل توجه براي ساخت آزمون آنلاين نیز ارائه شده است.

ویدیو: معرفی و مقایسه انواع نرم‌افزارهای آزمون‌ساز۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ،۰۵:۴۷:۴۹ +۰۰:۰۰