همکاری_حرفه‌ای

ویدیو: تسهیم دانش، ضرورت اجتناب‌ناپذیر برای معلمان عصر دیجیتال

۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۳۱:۰۱ +۰۰:۰۰

در صد و دهمین وبینار آموزشی طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به موضوع تسهیم دانش، ضرورت اجتناب‌ناپذیر برای معلمان عصر دیجیتال پرداخته شده است. در جامعه کنونی، دانش یکی از مبانی تقسیم بندی کشورها به توسعه یافته و در حال توسعه است. امروزه نگهداشت دانش در نزد اشخاص و پرهیز از اشتراک گذاری آن امری پسندیده نیست و موجب ایستایی دانش می‌گردد. از این رو رسالت معلم دانشگر و پویشگر امروز آن است که خود را به ابزارهای اشتراک دانش آراسته‌کرده و پیرایه‌های موجود در این حوزه را از اذهان بزاید.

ویدیو: تسهیم دانش، ضرورت اجتناب‌ناپذیر برای معلمان عصر دیجیتال۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۳۱:۰۱ +۰۰:۰۰

ویدیو: چگونگی کنترل از راه دور کامپیوتر یا گوشی هوشمند با نرم افزار AnyDesk

۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۱۱:۵۸ +۰۰:۰۰

در چهل و دومین وبینار طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به چگونگی کنترل از راه دور کامپیوتر یا گوشی هوشمند برای پشتیبانی فنی با نرم افزار AnyDesk پرداخته شده است. نرم افزار انی.دسك یك ابزار كاربردی است كه امكان كنترل كامپیوتر و یا گوشی هوشمند دیگران را به صورت از راه دور فراهم آورده است. از این طریق میتوان خدمات پشتیبانی به دانش آموزان و همكاران ارائه كرد تا مشكلات نرم افزاری آن ها برطرف شود. در این وبینار به ظرفیتهای این نرم افزار اشاره شده است.

ویدیو: چگونگی کنترل از راه دور کامپیوتر یا گوشی هوشمند با نرم افزار AnyDesk۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۱۱:۵۸ +۰۰:۰۰

ویدیو: چگونه یک وبلاگ آموزشی در بلاگفا بسازم و آن را مدیریت کنم؟

۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۰۹:۵۱ +۰۰:۰۰

در سی و پنجمین وبینار طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به نحوه ایجاد وبلاگ در بستر سایت بلاگفا و مدیریت آن ارائه شده است. سرفصل‌های این وبینار شامل: معرفی سایت بلاگفا، تفاوت وبلاگ و وبسایت، ساخت وبلاگ در محیط بلاگفا، مدیریت محتوای متنی، تصویری و ویدیویی در وبلاگ، ایجاد پست جدید و نمایش آن در وبلاگ، نحوه مدیریت وبلاگ به صورت گروهی، تغییر قالب وبلاگ، لینک کردن وبلاگ و یا وبسایت دوستان به وبلاگ خود، است.

ویدیو: چگونه یک وبلاگ آموزشی در بلاگفا بسازم و آن را مدیریت کنم؟۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۰۹:۵۱ +۰۰:۰۰

ویدیو: مستندسازی منابع و ثبت درس آموخته ها

۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۰۲:۱۵ +۰۰:۰۰

برترین دانش ها هم اگر به اشتراک گذاشته نشوند عمر کوتاهی خواهند داشت. به دلیل برای کاهش خطای عملکردی و الگو گرفتن از طی مسیر موفق دیگران، نیاز به تکنیک های ثبت تجارب در قالب درس آموخته ها داریم. در این وبینار به موارد زیر پرداخته شده است. 1-ضرورت و اهمیت رسوب دانش. 2-الگوها و تکنیک های مختلف ثبت تجارب. 3-قالب های مختلف ثبت درس آموخته ها. 4-فرآیند سیستمی ثبت تجارب و استفاده بهینه از آن ها.

ویدیو: مستندسازی منابع و ثبت درس آموخته ها۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۰۲:۱۵ +۰۰:۰۰