مدیریت_منابع

ویدیو: تجربه نگاری و تولید محتوای آموزشی از طریق پادکست

۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ،۱۲:۲۴:۳۲ +۰۰:۰۰

در بیست و پنجمین وبینار آموزشی طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به اهمیت تجربه نگاری، تولید محتوا و تولید و انتشار پادکست پرداخته شده است. همچنین، در زمینه تولید به محتوا نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد از جمله: شناخت دقیق مخاطبان (شناسایی سبک های یادگیری)، کانال یا راه ارتباطی به منظور انتشار محتوا، فرم یا قالبی که محتوا در آن قرار می گیرد، اشاره شده است. در ادامه مراحل و فرآیندهای تولید پادکست و بسترهای تولید پادکست توضیح داده شده است.

ویدیو: تجربه نگاری و تولید محتوای آموزشی از طریق پادکست۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ،۱۲:۲۴:۳۲ +۰۰:۰۰

ویدیو: بسترها و کاربردهای وبلاگ در تدریس فناورانه

۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ،۰۹:۴۶:۵۵ +۰۰:۰۰

مجموعه وبینارهای آموزشی طرح ملی «مربیگری یادگیری الکترونیکی» وبینار آموزشی 13 مدرس: دکتر نوری براری معرفی وبینار: وبلاگ یا وب‌نوشت که به آن تارنوشت، تارنگار یا بلاگ (به انگلیسی: Blog) هم می‌گویند، نوعی وب‌سایت است که حاوی اطلاعاتی مانند: گزارش روزانه، اخبار، یادداشت‌های شخصی یا مقالات علمی مورد نظر طراح آن است. در سیزدهمین وبینار طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به کاربرد وبلاگ در تدریس پرداخته شده است. علاوه براین، بسترهای وبلاگ، تفاوتها و شباهت های آنها نیز مورد مقایسه قرار گرفته است. مدیریت، نظارت و پش

ویدیو: بسترها و کاربردهای وبلاگ در تدریس فناورانه۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ،۰۹:۴۶:۵۵ +۰۰:۰۰

ویدیو: آموزش به اشتراک‌گذاری ویدئو با استفاده از سایت آپارات

۱۳۹۹/۱۰/۱۸ ،۰۸:۵۵:۵۳ +۰۰:۰۰

در این ویدئو کوتاه آموزشی به اشتراک‌گذاری ویدئو با استفاده از سایت آپارات آموزش داده شده است.

ویدیو: آموزش به اشتراک‌گذاری ویدئو با استفاده از سایت آپارات۱۳۹۹/۱۰/۱۸ ،۰۸:۵۵:۵۳ +۰۰:۰۰

ویدیو: ظرفیت‌های فضای ابری Google Drive برای معلمان و مدیران مدارس

۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۱۲:۴۷ +۰۰:۰۰

در چهل و پنجمین وبینار طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی، ظرفیت‌های فضای ابری Google Drive برای معلمان و مدیران مدارس ارائه شده است. فضاي ابريِ گوگل درايو، دسترسي ايمن و آسان به محتواي آموزشي را فراهم آورده و در هر زمان بر روي هر سيستم رايانه اي يا گوشي هوشمند، قابل دريافت است. مهم تر آنكه امكان به اشتراك گذاري و فعاليت گروهي را نيز دارد.

ویدیو: ظرفیت‌های فضای ابری Google Drive برای معلمان و مدیران مدارس۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۱۲:۴۷ +۰۰:۰۰

ویدیو: ضبط صفحه نمایش با نرم افزارهای AZ ZD Screen Recorder

۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۱۰:۴۳ +۰۰:۰۰

در پنجاهمین وبینار طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به معرفی و چگونگی کاربرد نرم افزارهای ضبط صفحه نمایش پرداخته شده است. با استفاده از نرم افزارهای ساده و کاربردی ضبط صفحه نمایش، می توانید به آسانی محتوا/ویدیوی آموزشی تولید نمایید. نرم افزارهای ZD Soft AZ Screen Recorder از جمله نرم افزارهایی هستند که علاوه بر سادگی، قابلیت های متنوعی برای تولید محتوای آموزشی دارند.

ویدیو: ضبط صفحه نمایش با نرم افزارهای AZ ZD Screen Recorder۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۱۰:۴۳ +۰۰:۰۰