طرح_مربیگری_یادگیری_الکترونیکی

ویدیو: ارتباط بین ذهنی در فضای مجازی

۱۳۹۹/۱۰/۲۵ ،۰۱:۰۶:۱۱ +۰۰:۰۰

در صد و نوزدهمین وبینار آموزشی طرح ملی مربیگری به موضوع ارتباط بین ذهنی در فضای مجازی پرداخته شده است. ایجاد رابطۀ بین ذهنی یکی از مهمترین مولفه‌های ارتباط مؤثر است. این رابطه در بستر مجازی چه شرایطی پیدا می‌کند و چگونه می‌توان برقراری آن را تسهیل کرد؟ در این وبینار در مورد این موضوع بحث و گفتگو خواهد شد.

ویدیو: ارتباط بین ذهنی در فضای مجازی۱۳۹۹/۱۰/۲۵ ،۰۱:۰۶:۱۱ +۰۰:۰۰

ویدیو: مداخلات درمانی از طریق شناخت سبک‌های یادگیری در آموزش الکترونیکی

۱۳۹۹/۱۰/۲۵ ،۰۱:۰۶:۰۵ +۰۰:۰۰

در صد و هفدهمین وبینار آموزشی طرح ملی مربیگری به موضوع مداخلات درمانی از طریق شناخت سبک‌های یادگیری جهت پیشگیری از اختلالات یادگیری دانش‌آموزان پایه اول دبستان در آموزش الکترونیکی پرداخته شده است. پایه اول ابتدایی، فرصتی طلایی برای تشخیص زود هنگام و درمان کودکان با اختلالات یادگیری است. در این وبینار شناخت سبک های یادگیری، تکنیک‌ها و روش های تدریس موثر و کاربردی جهت تسهیل در درمان اختلالات یادگیری این دانش آموزان مطرح می‌گردد.

ویدیو: مداخلات درمانی از طریق شناخت سبک‌های یادگیری در آموزش الکترونیکی۱۳۹۹/۱۰/۲۵ ،۰۱:۰۶:۰۵ +۰۰:۰۰

ویدیو: آموزش ریاضی پایه چهارم ابتدائی در بستر مجازی با رویکرد بازی و دست‌‌ورزی

۱۳۹۹/۱۰/۲۳ ،۱۸:۴۵:۵۵ +۰۰:۰۰

در صد و هفدهمین وبینار آموزشی طرح ملی مربیگری به آموزش ریاضی پایه چهارم ابتدائی در بستر مجازی با رویکرد بازی و دست‌‌ورزی پرداخته شده است. در این وبینار به معرفی سایت‌های آموزشی منطبق با کتاب درسی، بازی‌وارسازی مفاهیم ریاضی شامل آموزش مفاهیم از طریق بازی‌، ابزارهای تعاملی کاغذی و کاربرگی و دست‌ورزی‌های مجازی پرداخته می‌شود.

ویدیو: آموزش ریاضی پایه چهارم ابتدائی در بستر مجازی با رویکرد بازی و دست‌‌ورزی۱۳۹۹/۱۰/۲۳ ،۱۸:۴۵:۵۵ +۰۰:۰۰

ویدیو: یادگیری توزیع شده (توصیه دیروز / ضرورت امروز / الزام فردا)

۱۳۹۹/۱۰/۲۰ ،۱۰:۳۰:۴۸ +۰۰:۰۰

در صد و پانزدهمین وبینار آموزشی طرح ملی مربیگری به موضوع یادگیری توزیع شده پرداخته شده است. بدون شک «یادگیری» موثرترین عامل ایجاد و حفظ شعله فروزان حیات انسان و توسعه‌بخش تمدن بشری بوده است. در سال‌های اخیر، تغییر و استقرار پارادایم‌های نوین یادگیری از اهمیت و ضرورت فزاینده‌ای برخوردار گردیده است. «یادگیری توزیع شده» از جمله پاسخ‌های موثر به این ضرورت است که رفته رفته استیلای آن بر ابعاد مختلف نظام‌های آموزشی رسمی و غیررسمی، آشکار و بارزتر خواهد شد.

ویدیو: یادگیری توزیع شده (توصیه دیروز / ضرورت امروز / الزام فردا)۱۳۹۹/۱۰/۲۰ ،۱۰:۳۰:۴۸ +۰۰:۰۰

ویدیو: با امکانات ویندوز ۱۰ کلیپ‌های خود را با سرعت و دقت بیشتری بسازید

۱۳۹۹/۱۰/۲۰ ،۱۰:۳۰:۴۶ +۰۰:۰۰

در صد و چهاردهمین وبینار آموزشی طرح ملی مربیگری به آموزش ساخت کلیپ با استفاده از امکانات ویندوز 10 پرداخته شده است. اگر برای تهیه، تدوین و ویرایش کلیپ‌های خود به دنبال ابزاری با کاربردپذیری بسیار آسان و در عین حال با کیفیت بالا هستید، می‌توانید به راحتی با امکانات ویندوز 10 این کار را انجام دهید.

ویدیو: با امکانات ویندوز ۱۰ کلیپ‌های خود را با سرعت و دقت بیشتری بسازید۱۳۹۹/۱۰/۲۰ ،۱۰:۳۰:۴۶ +۰۰:۰۰