شخصی_سازی_یادگیری

ویدیو: فراتر از تدریس: هم آهنگ با شخصیت منحصربه‌فرد دانش‌آموز

۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ،۱۰:۴۴:۴۲ +۰۰:۰۰

در بیست و دومین وبینار آموزشی طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به موضوع توجه به انواع شخصیت های افراد (دانش آموزان) توسط معلم اشاره شده است. علاوه بر این، هر یک از انواع تیپ های شخصیت به طور خلاصه توضیح داده شده و به نوع واکنش و مواجهه با هر یک از آنها اشاره شده است. به طور کلی در این وبینار 4 نوع تیپ شخصیت مرتبط با دانش آموزان 1. درونگرایی/ برونگرایی. 2. شهودی/ حسی. 3. منطقی/ احساسی و 4. قضاوتی/ ادراکی، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

ویدیو: فراتر از تدریس: هم آهنگ با شخصیت منحصربه‌فرد دانش‌آموز۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ،۱۰:۴۴:۴۲ +۰۰:۰۰

ویدیو: چگونه می‌توان به یادگیری کیفی در مدرسه مجازی دست یافت؟

۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ،۱۰:۴۸:۵۷ +۰۰:۰۰

رویداد: 160، وبینار: 127. برگزار کننده: طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی مدرس: مرضیه نظری‌زاده معرفی وبینار: معلم راهبر به جای اینکه از خود بپرسد «چه چیزی باید آموزش داده شود؟»، از خود می‌پرسد «چه چیزی ارزش یادگیری دارد؟» و این باعث می‌شود کانون توجه او از تدریس به یادگیری کیفی تغییر نماید. در این وبینار گفته می‌شود که چگونه می‌توان در مدرسه مجازی به یادگیری کیفی دست یافت!

ویدیو: چگونه می‌توان به یادگیری کیفی در مدرسه مجازی دست یافت؟۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ،۱۰:۴۸:۵۷ +۰۰:۰۰

ویدیو: ارزشیابی غیرهمزمان دانش‌آموزان به سبک ویدئوهای تعاملیِ Edpuzzle

۱۳۹۹/۱۰/۱۸ ،۰۷:۳۷:۳۹ +۰۰:۰۰

در هفتاد و هشتمین وبینار آموزشی طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به موضوع ارزشیابی غیرهمزمان دانش‌آموزان به سبک ویدئوهای تعاملیِ Edpuzzle پرداخته شده است. امروزه آموزش آنلاین بستر مفیدی را برای افزایش خلاقیت و تفکر انتقادی برای معلمان و دانش‌آموزان ایجاد کرده‌است. نرم‌افزار Edpuzzle از جمله ابزارهایی است که به دلیل خصوصیات چند وجهی‌اش از جمله شخصی‌سازی اطلاعات دانش‌آموزان، مکث در ارائه ویدئو و دریافت نظرات شفاهی، انتقال صدا و ارائه تصاویر، امکان آموزش مفیدتر و ارزشیابی غیرهمزمان را ایجاد می‌کند که از آن د

ویدیو: ارزشیابی غیرهمزمان دانش‌آموزان به سبک ویدئوهای تعاملیِ Edpuzzle۱۳۹۹/۱۰/۱۸ ،۰۷:۳۷:۳۹ +۰۰:۰۰

ویدیو: ارزیابی، تشخیص و مداخله اختلالات یادگیری دانش‌آموزان دوره ابتدائی

۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۳۱:۰۶ +۰۰:۰۰

در صد و یازدهمین وبینار آموزشی یادگیری الکترونیکی به موضوع ارزیابی، تشخیص و مداخله اختلالات یادگیری دانش‌آموزان دوره ابتدائی در آموزش الکترونیکی پرداخته شده است. تا حالا به این فکر کرده‌اید که چرا برخی از کودکان علی‌رغم داشتن هوش طبیعی، در کسب مهارت‌های آموزشی و تحصیلی با مشکل مواجه می‌شوند؟ اختلال یادگیری به شرایطی گفته می‌شود که در آن عملکرد تحصیلی کودک پایین‌تر از سطحی است که از او انتظار می‌رود.

ویدیو: ارزیابی، تشخیص و مداخله اختلالات یادگیری دانش‌آموزان دوره ابتدائی۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۳۱:۰۶ +۰۰:۰۰

ویدیو: آموزش و توان‌بخشی شناختی از راه دور برای دانش آموزان با اختلالات تحولی

۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۲۸:۴۹ +۰۰:۰۰

در صد و سومین وبینار آموزشی طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به موضوع آموزش و توان‌بخشی شناختی از راه دور برای دانش آموزان با اختلالات تحولی پرداخته شده است. در این وبینار ضمن بیان محدودیت‌ها و فرصت‌های آموزش مجازی برای کودکان با اختلالات تحولی، فرصت‌های توانمندسازی شناختی از راه دور مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

ویدیو: آموزش و توان‌بخشی شناختی از راه دور برای دانش آموزان با اختلالات تحولی۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۲۸:۴۹ +۰۰:۰۰