انتخاب_منابع_دیجیتال

ویدیو: تدریس جذاب با استفاده از ابزارهای دیجیتال

۱۴۰۰/۲/۴ ،۱۴:۰۱:۲۳ +۰۰:۰۰

مجموعه وبینارهای آموزشی طرح ملی «مربیگری یادگیری الکترونیکی» وبینار آموزشی: 149 مدرس: فائزه امین فر معرفی وبینار: شاید اغلب افراد فکر کنند تدریس موضوعات تاریخ، جغرافیا، کیهان‌شناسی و زمین‌شناسی نمی‌تواند به صورت عملی و جذاب ارائه گردد و فراگیران صرفاً باید به این مباحث گوش کنند، بخوانند و حفظ کنند. اما در این وبینار ابزارهای دیجیتالی جهت تدریس جذاب این‌گونه دروس معرفی می‌شود. مدیریت، نظارت و پشتیبانی: آزمایشگاه فناوری‌های پیشرفته یادگیری دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی دانشگاه شهید بهشتی

ویدیو: تدریس جذاب با استفاده از ابزارهای دیجیتال۱۴۰۰/۲/۴ ،۱۴:۰۱:۲۳ +۰۰:۰۰

ویدیو: جست‌وجوی صحیح و اصولی در گوگل

۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ،۰۵:۴۷:۵۲ +۰۰:۰۰

در چهل و سومین وبینار طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به جست‌وجوی صحیح و اصولی در گوگل اشاره شده است. گوگل قدرتمندترين موتور جست و جو در دنياست كه با آموختن اصول و فنونِ جست و جوي صحيح، ميتوان به نتايج بهتري دست يافت. از اين طريق ميتوان ضمن صرفه جويي در زمان، نتايج دقيق تر و مرتبط تري را بدست آورد. در این وبینار به بخشی از اصول و مهارتهای استفاده از این موتور جستجو پرداخته شده است.

ویدیو: جست‌وجوی صحیح و اصولی در گوگل۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ،۰۵:۴۷:۵۲ +۰۰:۰۰

ویدیو: فناوری‌های دیجیتال در آموزش و یادگیری زبان انگلیسی

۱۳۹۹/۱۱/۲۷ ،۱۴:۵۲:۲۸ +۰۰:۰۰

مجموعه وبینارهای آموزشی طرح ملی «مربیگری یادگیری الکترونیکی» رویداد 171 مدرس: دکتر نسرین اصغرزاده معرفی وبینار: در دنیای امروز فناوری‌های دیجیتال در اکثر حوزه‌های آموزش ورود داشته و تسهیلگر هستند. آیا فناوری‌های دیجیتال به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی کمک می‌کنند؟ در این وبینار با این نرم‌افزارها آشنا می‌شوید. مدیریت، نظارت و پشتیبانی: آزمایشگاه فناوری‌های پیشرفته یادگیری دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی دانشگاه شهید بهشتی

ویدیو: فناوری‌های دیجیتال در آموزش و یادگیری زبان انگلیسی۱۳۹۹/۱۱/۲۷ ،۱۴:۵۲:۲۸ +۰۰:۰۰

ویدیو: بازی‌ها و شبیه‌سازی‌ها برای درس علوم

۱۳۹۹/۱۱/۴ ،۱۹:۴۳:۱۲ +۰۰:۰۰

رویداد: 156، وبینار: 123 برگزار کننده: طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی مدرس: نرگس لیاقی‌مطلق معرفی وبینار: در این وبینار بازی‌ها و شبیه‌سازی‌های مناسب برای درس علوم (فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی) معرفی می‌شوند که می‌توان هنگام تدریس در فضای مجازی از آن‌ها استفاده کرد.

ویدیو: بازی‌ها و شبیه‌سازی‌ها برای درس علوم۱۳۹۹/۱۱/۴ ،۱۹:۴۳:۱۲ +۰۰:۰۰

ویدیو: مودل؛ جادویی در آموزش الکترونیکی

۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۲۹:۵۹ +۰۰:۰۰

در صد و هفتمین وبینار آموزشی طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به موضوع مودل؛ جادویی در آموزش الکترونیکی پرداخته شده است. راه‌ها و ابزارهای متفاوتی برای آموزش الکترونیکی وجود دارد. می‌توان گفت سامانه مدیریت یادگیری «مودل» ابزاری است برای پاسخ به همه آنچه که یک معلم، استاد دانشگاه، یک آموزشگاه و ... برای آموزش الکترونیکی نیاز دارند. در این وبینار مودل را بهتر می‌شناسیم و قابلیت‌های آن برای استفاده در آموزش الکترونیک را مرور می‌کنیم.

ویدیو: مودل؛ جادویی در آموزش الکترونیکی۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۲۹:۵۹ +۰۰:۰۰