ارتباطات_سازمانی

ویدیو: ارتباطات سازمانی مؤثر، کلیدی برای حل مشکلات معلمان

۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ،۱۳:۴۵:۲۰ +۰۰:۰۰

مجموعه وبینارهای آموزشی طرح ملی «مربیگری یادگیری الکترونیکی» وبینار آموزشی 148 مدرس: دکتر اباصلت خراسانی معرفی وبینار: با توجه به اینکه ارتباطات سازمانی، نقش کلیدی در عملکرد اثربخش سازمان‌ها داشته و عامل مهمی در موفقیت آن‌هاست، در این وبینار در خصوص ایجاد ارتباطات سازمانی مؤثر و کارآمد در دستگاه آموزش و پرورش که تمامی ذی‌نفعان را دربرگیرد، بحث می‌گردد. مدیریت، نظارت و پشتیبانی: آزمایشگاه فناوری‌های پیشرفته یادگیری دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی دانشگاه شهید بهشتی

ویدیو: ارتباطات سازمانی مؤثر، کلیدی برای حل مشکلات معلمان۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ،۱۳:۴۵:۲۰ +۰۰:۰۰

ویدیو: کلاسگرام؛ مدیریت آسان کلاس درس و مدرسه

۱۳۹۹/۱۱/۲۳ ،۱۰:۴۷:۳۹ +۰۰:۰۰

رویداد: 169، وبینار: 136. برگزار کننده: طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی. مدرس: فائزه امین‌فر معرفی وبینار: بیشتر ما درفرایند تعلیم و تربیت، از حجم اطلاعات سازماندهی نشده، سردرگم هستیم. نرم‌افزار کلاسگرام به مدیران، معلمان و والدین کمک می‌کند تا در محیطی جذاب به آسانی به مدیریت اطلاعات و ارتباطات بپردازند.

ویدیو: کلاسگرام؛ مدیریت آسان کلاس درس و مدرسه۱۳۹۹/۱۱/۲۳ ،۱۰:۴۷:۳۹ +۰۰:۰۰

ویدیو: مدیریت آسان فعالیت های اداری مدرسه با نرم افزار Taskulu

۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۱۷:۵۴ +۰۰:۰۰

در هشتادمین وبینار طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به نحوه مدیریت فعالیت های اداری مدرسه با نرم افزار Taskulu پرداخته شده است. تسکولو یک نرم افزار برای ارتباط و همکاری آنلاین است که مدیریت کارها و پروژه ها، مدیریت تیم، زمان های کاری و چت گروهی را در یک جا ترکیب کرده است. این نرم افزار می تواند تسهیلگر فعالیت های اداری و اجرایی مدارس باشد. همچنین معلمانی که در گروه های توسعه حرفه ای با همکاران خود در حال انجام فعالیت های مشترکی هستند، می توانند برای مدیریت فعالیت ها از این نرم افزار استفاده کنند.

ویدیو: مدیریت آسان فعالیت های اداری مدرسه با نرم افزار Taskulu۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۱۷:۵۴ +۰۰:۰۰

ویدیو: معرفی انواع بسترهای برگزاری آموزش مجازی همزمان و چگونگی انتخاب آن‌ها

۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۰۷:۴۰ +۰۰:۰۰

در سی امین وبینار آموزشی طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی به مفاهیم بنیادی مرتبط با یادگیری همزمان و نیز مزایای استفاده از یادگیری همزمان از جمله وجود چرخه بازخورد بهتر و سریعتر، فراهم آمدن امکان مشارکت بیشتر یادگیرندگان و وجود نشانه های ارتباطی، پرداخته شده است. همچنین، انواع بسترهای برگزاری آموزش مجازی همزمان و معیارهای انتخاب آنها توضیح داده شده است.

ویدیو: معرفی انواع بسترهای برگزاری آموزش مجازی همزمان و چگونگی انتخاب آن‌ها۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۰۷:۴۰ +۰۰:۰۰

ویدیو: مدیریت کلاس در فضای مجازی

۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۰۲:۱۳ +۰۰:۰۰

"مدیریت کلاس در فضای مجازی به چه مولفه ها و مهارت هایی نیاز خواهد داشت؟ نقش معلم به عنوان هدایت کننده کلاس چگونه خواهد بود؟ موارد مذکور نکاتی هستند که در وبینار "مدیریت کلاس در فضای مجازی" مورد توجه قرار گرفتند.

ویدیو: مدیریت کلاس در فضای مجازی۱۳۹۹/۱۰/۱۷ ،۰۶:۰۲:۱۳ +۰۰:۰۰