پشتیبانی تخصصی و فرد به فردِ 109 معلم در حوزه یادگیری الکترونیکی در طرح ملی «مربیگری یادگیری الکترونیکی»

طرح ملی «مربیگری یادگیری الکترونیکی»، در راستای ایفای رسالت اجتماعی دانشگاه در مواجهه با اپیدمی کرونا و با هدف ارتقای شایستگی‌های حرفه‌ای معلمی در حوزه «یادگیری الکترونیکی»، به همت آزمایشگاه «فناوریهای پیشرفته یادگیری» دانشکده علومتربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی و با همکاری جمعی از دانشجویان، دانش‌آموختگان، اساتید دانشگاه‌ها، معلمان و مدیران مدارس و سایر فعالان حوزه تعلیم و تربیت کشور، برنامهریزی و اجرا گردیده است.

یکی از کلیدی‌ترین خدمات طرح، پشتیبانی تخصصی و فرد به فرد معلمان در حوزه یادگیری الکترونیکی است. از آغاز فعالیت طرح تاکنون، 109 معلم تحت پوشش خدمات پشتیبانی طرح قرار گرفته اند و همچنان ظرفیت پذیرش معلمان بیشتر نیز وجود دارد. این پشتیبانی تخصصی به‌واسطۀ حضور مربیانی صورت می‌گیرد عموماً، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته علوم تربیتی هستند و در زمینه‌های آموزشی، فعالیت می‌کنند. لذا، با توجه به دانش و تجربه آموزشی خود، مسائل معلمان را درک می‌کنند و برای آن‌ها راه‌حل‌های مناسبی ارائه می‌دهند.

علاقه‌مندان به دریافت خدمات پشتیبانی طرح ملی «مربیگری یادگیری الکترونیکی»، می‌توانند به وبسایت طرح به آدرس ذیل، مراجعه فرمایند:

https://ecel.sbu.ac.ir/educational_support/

تازه ترین خبرها