با توجه به فعال شدن درگاه‌های ارتباطی معلمان و ثبت تقاضای پشتیبانی آموزشی توسط آنان و به جهت خدمت‌رسانی با کیفیت بهتر، کلینیک‌های مربیگری اجرا خواهند شد.

اما کلینیک‌های مربیگری چه هستند؟

در هفته‌های گذشته هسته مرکزی طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی، با برگزاری وبینارهای آموزشی متنوع و ایجاد دسترسی به منابع آموزشی غیرهم‌زمان، سعی بر توسعه دانش و تغییر نگرش شما همراهان داشته است. در این فاز با توجه به فعال شدن درگاه‌های ارتباطی معلمان و ثبت تقاضای پشتیبانی آموزشی توسط آنان و به جهت خدمت‌رسانی با کیفیت بهتر، کلینیک‌های مربیگری اجرا خواهند شد.

در این کلینیک‌ها با شبیه‌سازی فرآیند خدمت‌رسانی به متقاضیان، شما عزیزان مهارت‌های کلیدی مربیگری را می‌آموزید و هر یک طبق برنامه‌ریزی مسئولین طرح تجربه‌ای را در این فضا رقم خواهید زد که منجر به شناسایی نقاط قوت و نقاط قابل بهبودتان خواهد شد. خروجی ارزشمند این کلینیک‌ها برنامه توسعه فردی ویژه هر یک از مربیان و راهکار توسعه وی است. در پایان ضمن سپاس از همراهی ارزشمند و خالصانه همه شما گرامیان عرض می‌کنم آنچه در این فضا تجربه خواهید کرد و بهره‌مندی از آموختن در محضر اساتید برجسته و مهارت‌آموزی در فرآیند پیچیده و مهم مربیگری که سازمان‌ها و مراکز آموزشی ماه‌ها و سال‌ها هزینه‌های غیر قابل‌ تصور برای دوره‌های آن خرج می‌کنند غنیمتی است که غفلت از درک اهمیت آن و غیبت شما، متأسفانه منجر به جدا شدن شما از ادامه همراهی با این طرح ملی خواهد بود. در روزهای آتی اطلاعات بیشتری خدمت شما از جزئیات برگزاری کلینیک‌ها ارائه خواهد شد، لذا در این بخش به اطلاع می‌رسانیم سلسله وبینارهای تخصصی با عنوان مربیگری پیش نیاز ورود به جلسات کلینیک می باشند که از دوشنبه این هفته به مدت ۵ روز در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه، شنبه و یکشنبه پیش رو، هرروز ساعت ۲۰ الی ۲۱، با حضور آقای دکتر رضایی زاده و آقای دکتر نوری و محوریت شایستگی‌های کلیدی مربیگری، برگزار خواهند شد.

لازم به ذکر است تنها دوستانی امکان حضور در کلینیک‌های مربیگری را دارند که به‌عنوان مربی با طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی، همکاری می‌کنند.